INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ola Abou Zekry vs. Susan Bandecchi - Međusobni mečevi
16.11.18 | Četvrtfinale | Susan Bandecchi | Ola Abou Zekry | 7-66, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ola Abou Zekry form & Susan Bandecchi form
Ola Abou Zekry - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
17.10.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W75 Chiasso - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Kayla Day | 6-75, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča |