Tunisia
13.10.99, 24 Godina
13.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Mouna Bouzgarrou vs. Susan Bandecchi - Međusobni mečevi
21.03.16 | 1. kolo kval. | Susan Bandecchi | Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Mouna Bouzgarrou form & Susan Bandecchi form
Mouna Bouzgarrou - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 7-65, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.20 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | - | detalj meča | |
29.12.20 1. kolo | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.12.20 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.12.20 1. kolo | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Wiem Boubaker | 5-7, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Martina Kudelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča |