MEČ
08.12.17 | Četvrtfinale | Susan Bandecchi | Alice Matteucci | 6-1, 6-4 | Jablonec Nad | tepih |
STATISTIKE MEČA
Susan Bandecchi | Alice Matteucci | |
1. servis % | 36/47 (77%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/36 (81%) | 18/29 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 9/16 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/45 (40%) | 11/47 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/92 (59%) | 38/92 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Susan Bandecchi vs. Alice Matteucci - Međusobni mečevi
08.12.17 | Četvrtfinale | Susan Bandecchi | Alice Matteucci | 6-1, 6-4 | detalj meča | Jablonec Nad | tepih |
07.03.17 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Alice Matteucci | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | Solarino | tepih |
Susan Bandecchi form & Alice Matteucci form
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča |
Alice Matteucci - Posljednji mečevi
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
08.10.18 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.10.18 kval. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
09.09.18 Finale | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.09.18 Polufinale | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Brescia - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Grado - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detalj meča |