MEČ
12.12.17 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Alessia Bianchi | 7-5, 6-2 | Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Susan Bandecchi | Alessia Bianchi | |
1. servis % | 51/79 (65%) | 48/67 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/51 (67%) | 23/48 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 10/19 (53%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/67 (51%) | 31/79 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/146 (56%) | 64/146 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
19.06.90, 33 Godina
19.06.90, 33 Godina
Susan Bandecchi vs. Alessia Bianchi - Međusobni mečevi
14.05.18 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Alessia Bianchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | San Severo | zemlja |
12.12.17 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Alessia Bianchi | 7-5, 6-2 | detalj meča | Cordenons | zemlja |
13.02.17 | 1. kolo kval. | Susan Bandecchi | Alessia Bianchi | 6-1, 6-2 | detalj meča | Bergamo | zemlja |
Susan Bandecchi form & Alessia Bianchi form
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča |
Alessia Bianchi - Posljednji mečevi
Schio - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Alessia Truden | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 kval. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Sassuolo - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Caterina Greco | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 kval. | vs. Lisa Vallone | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 7-5, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Elisa Cordovani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sassuolo - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Sara Marcionni | 6-3, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Torelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brescia - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bergamo - zemlja | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
18.07.16 kval. | vs. Maria Masini | 6-74, 7-611, 2-6 | detalj meča | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Elisa Cordovani | 6-2, 6-2 | detalj meča |