Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thailand
28.03.02, 22 Godina
10407 $
28.03.02, 22 Godina
10407 $
Yixuan Li vs. Supapitch Kuearum - Međusobni mečevi
10.10.17 | 1. kolo | Supapitch Kuearum | Yixuan Li | 6-2, Supapitch Kuearum - odustajanje | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Yixuan Li form & Supapitch Kuearum form
Yixuan Li - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Alba Rey Garcia | 7-67, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
19.10.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | - | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-1, 3-0, Yuna Ohashi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Xinrui Liu | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.19 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-74, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Kang | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Suzhou - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, - Yixuan Li - odustajanje | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
26.02.18 kval. | vs. Jiatian Qi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Hongding Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Supapitch Kuearum - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
14.06.22 kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
12.11.19 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | detalj meča |