MEČ
09.02.18 | Rubber 1 | Sunam Jeong | Nicha Lertpitaksinchai | 6-75, 6-2, 6-0 | Fed Cup | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sunam Jeong | Nicha Lertpitaksinchai | |
1. servis % | 63/90 (70%) | 61/102 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/63 (68%) | 36/61 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 15/41 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/18 (39%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/102 (50%) | 35/90 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/192 (55%) | 86/192 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sunam Jeong vs. Nicha Lertpitaksinchai - Međusobni mečevi
09.02.18 | Rubber 1 | Sunam Jeong | Nicha Lertpitaksinchai | 6-75, 6-2, 6-0 | detalj meča | Fed Cup | tvrda |
Sunam Jeong form & Nicha Lertpitaksinchai form
Sunam Jeong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.09.22 Polufinale | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
22.12.19 Finale | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
21.12.19 Polufinale | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Nicha Lertpitaksinchai - Posljednji mečevi
Hua Hin - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Monica Robinson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo | vs. Yuna Saito | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 2-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Nagisa Morimoto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kashiwa - tvrda | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Monica Robinson | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Fed Cup - tvrda | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Sunam Jeong | 7-65, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toyota - tepih | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Kyoka Okamura | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.11.17 kval. | vs. Giuliana Olmos | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dalian - tvrda | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
23.07.17 kval. | vs. Xiaodi You | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.17 1. kolo | vs. Jiakang Li | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Tammi Patterson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 3-6 | detalj meča |