MEČ
04.02.13 | Četvrtfinale | Storm Hunter | Olivia Rogowska | 7-5, 7-63 | Launceston | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Storm Hunter vs. Olivia Rogowska - Međusobni mečevi
04.02.13 | Četvrtfinale | Storm Hunter | Olivia Rogowska | 7-5, 7-63 | detalj meča | Launceston | tvrda |
Storm Hunter form & Olivia Rogowska form
Storm Hunter - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-0, Martina Trevisan - odustajanje | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 7-61, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Robin Montgomery | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 7-5, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Katie Volynets | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Alina Korneeva | Alina Korneeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 3-0, Fanny Stollar - odustajanje | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Dominika Salkova | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaia Kanepi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Danilina | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Clervie Ngounoue | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-0, 6-72, 4-6 | detalj meča |
Olivia Rogowska - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Saskatoon - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Stare - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - odustajanje | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W80 Dothan - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detalj meča |