MEČ
05.06.19 | 1. kolo | Stephanie Wagner | Angelica Moratelli | 6-1, 6-2 | W25 Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Stephanie Wagner | Angelica Moratelli | |
1. servis % | 25/57 (44%) | 22/41 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 9/22 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/32 (53%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/41 (61%) | 22/57 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Stephanie Wagner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stephanie Wagner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Stephanie Wagner vs. Angelica Moratelli - Međusobni mečevi
05.06.19 | 1. kolo | Stephanie Wagner | Angelica Moratelli | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Minsk | zemlja |
Stephanie Wagner form & Angelica Moratelli form
Stephanie Wagner - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Angelica Moratelli - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detalj meča |