MEČ
25.03.19 | kval. | Stephanie Judith Visscher | Corina Mader | 6-2, 7-66 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
13.05.95, 28 Godina
13.05.95, 28 Godina
Stephanie Judith Visscher vs. Corina Mader - Međusobni mečevi
25.03.19 | kval. | Stephanie Judith Visscher | Corina Mader | 6-2, 7-66 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Stephanie Judith Visscher form & Corina Mader form
Stephanie Judith Visscher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Corina Mader - Posljednji mečevi
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
W15 Aix - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.21 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |