Romania
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
18.01.03, 21 Godina
18.01.03, 21 Godina
Stefana Lazar vs. Semra Aksu - Međusobni mečevi
20.01.20 | 2. kolo kval. | Stefana Lazar | Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Stefana Lazar form & Semra Aksu form
Stefana Lazar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detalj meča |
Semra Aksu - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 7-68, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.01.21 kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.20 kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 1-6, 10-8 | detalj meča |