MEČ
23.07.19 | kval. | Sravya Shivani Chilakalapudi | Anna Khudoley | 7-5, 6-1 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.05.00, 23 Godina
24.05.00, 23 Godina
Sravya Shivani Chilakalapudi vs. Anna Khudoley - Međusobni mečevi
23.07.19 | kval. | Sravya Shivani Chilakalapudi | Anna Khudoley | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Sravya Shivani Chilakalapudi form & Anna Khudoley form
Sravya Shivani Chilakalapudi - Posljednji mečevi
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
30.12.22 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Anna Khudoley - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Maissane Aik Haymoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Amira Badawi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Louisa Alex Codreanu | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 0-2, - Anna Khudoley - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Mia Jurasic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Teodora Ristic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Kostic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
29.08.16 kval. | vs. Bojana Markovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-0, 7-62 | detalj meča |