MEČ
15.08.19 | 2. kolo | Sravya Shivani Chilakalapudi | Angella Okutoyi | 6-2, 6-4 | W15 Nairobi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sravya Shivani Chilakalapudi | Angella Okutoyi | |
1. servis % | 30/55 (55%) | 40/68 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/30 (63%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 10/28 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/68 (53%) | 22/55 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
4-0 | Angella Okutoyi | |
0-0 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-0 | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-30 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Angella Okutoyi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-4 | Angella Okutoyi | |
0-0 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Angella Okutoyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15 | ||
Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sravya Shivani Chilakalapudi vs. Angella Okutoyi - Međusobni mečevi
15.08.19 | 2. kolo | Sravya Shivani Chilakalapudi | Angella Okutoyi | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Nairobi | tvrda |
Sravya Shivani Chilakalapudi form & Angella Okutoyi form
Sravya Shivani Chilakalapudi - Posljednji mečevi
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
30.12.22 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Angella Okutoyi - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Allie Kiick | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Layne Sleeth | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alexa Noel | 7-63, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
23.12.23 Finale | vs. Lena Papadakis | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
22.12.23 Polufinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Jackson - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Cai | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Christina Rosca | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Kira Matushkina | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Isabella Harvison | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |