Greece
18.07.00, 23 Godina
18.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
21.07.98, 25 Godina
21.07.98, 25 Godina
Maria Marnellou vs. Sonja Krtenova - Međusobni mečevi
27.10.18 | 1. kolo kval. | Sonja Krtenova | Maria Marnellou | 6-3, 7-5 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Maria Marnellou form & Sonja Krtenova form
Maria Marnellou - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Mia Mijatovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nikoleta Antoniou Karademitrou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Kristine Y. Kouyoumjian | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Alena Weiss | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Evgenia Kokkinaki | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Jane Wasserson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
07.11.16 kval. | vs. Jane Wasserson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Adi Spiegelman | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Iesha Holton | 0-6, 5-7 | detalj meča |
Sonja Krtenova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.20 kval. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detalj meča |