Czech Republic
21.07.98, 25 Godina
21.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
24.02.97, 27 Godina
24.02.97, 27 Godina
Sonja Krtenova vs. Lynn Janssens - Međusobni mečevi
21.09.15 | 1. kolo kval. | Sonja Krtenova | Lynn Janssens | 6-3, 6-2 | detalj meča | Brno | zemlja |
Sonja Krtenova form & Lynn Janssens form
Sonja Krtenova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.20 kval. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Lynn Janssens - Posljednji mečevi
Gonesse - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Rebecca Gustafson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Chiara Grimm | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-4, - Lynn Janssens - odustajanje | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Birte Langenstein | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Marina Lazic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Julie Renson-Miquel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Jana Haid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Midori Yamamoto | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Duino Aurisina - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Innsbruck - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Marine Fontaine | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Roxana Elena Sisu | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Mihai | 4-6, 4-6 | detalj meča |