Romania
11.11.75, 48 Godina
11.11.75, 48 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
21.07.98, 25 Godina
21.07.98, 25 Godina
Gabriela Aura Zarnoveanu vs. Sonja Krtenova - Međusobni mečevi
30.10.18 | 1. kolo | Sonja Krtenova | Gabriela Aura Zarnoveanu | 7-5, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Gabriela Aura Zarnoveanu form & Sonja Krtenova form
Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Sonja Krtenova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.20 kval. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detalj meča |