MEČ
22.09.19 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Ai Yamaguchi | 6-4, 6-4 | W15 Anning | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Soha Sadiq | Ai Yamaguchi | |
1. servis % | 22/52 (42%) | 38/63 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/22 (68%) | 24/38 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/30 (53%) | 6/25 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/63 (52%) | 21/52 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Soha Sadiq | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Soha Sadiq | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-2 | Ai Yamaguchi | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Soha Sadiq | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Ai Yamaguchi | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 5-3 | |
5-4 | Ai Yamaguchi | |
6-4 |
2 | ||
Soha Sadiq | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Soha Sadiq | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Soha Sadiq | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ai Yamaguchi | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 0-15 | ||
Soha Sadiq | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-4 | Ai Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
India
26.06.98, 25 Godina
12839 $
26.06.98, 25 Godina
12839 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
02.05.02, 21 Godina
02.05.02, 21 Godina
Soha Sadiq vs. Ai Yamaguchi - Međusobni mečevi
22.09.19 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Ai Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Anning | zemlja |
Soha Sadiq form & Ai Yamaguchi form
Soha Sadiq - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - odustajanje | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | detalj meča |
Ai Yamaguchi - Posljednji mečevi
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Seri Nayuki | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Young Suh Lee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Mao Mushika | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Mua Shigeta | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
24.05.23 kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Li Hsin Lin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. I Wen Wan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Yufei Ren | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 2-6 | detalj meča |