MEČ
15.09.19 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Ai Qi Chen | 6-1, 7-65 | W15 Anning | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Soha Sadiq | Ai Qi Chen | |
1. servis % | 29/69 (42%) | 45/74 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/29 (62%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/40 (50%) | 14/29 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/74 (58%) | 31/69 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ai Qi Chen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Soha Sadiq | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ai Qi Chen | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
4-0 | Ai Qi Chen | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 4-1 | |
5-1 | Ai Qi Chen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Soha Sadiq | 0-0 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ai Qi Chen | |
0-0 | ||
Soha Sadiq | 0-2 | |
0-3 | Ai Qi Chen | |
Soha Sadiq | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Ai Qi Chen | |
0-0, 0-15 | ||
Soha Sadiq | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Ai Qi Chen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Soha Sadiq | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Ai Qi Chen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Soha Sadiq | 6-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Soha Sadiq | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 2-4, 3-5, 6-5 | ||
7-65 |
India
26.06.98, 25 Godina
12839 $
26.06.98, 25 Godina
12839 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Soha Sadiq vs. Ai Qi Chen - Međusobni mečevi
15.09.19 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Ai Qi Chen | 6-1, 7-65 | detalj meča | W15 Anning | zemlja |
Soha Sadiq form & Ai Qi Chen form
Soha Sadiq - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - odustajanje | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | detalj meča |
Ai Qi Chen - Posljednji mečevi
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yehua Zhou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Holly Verner | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ling Su | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Natasha Palha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
18.02.19 kval. | vs. Junsai Wang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Meiting Liu | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ya Yun Pai | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Changsha - tvrda | ||||
02.06.18 2. kolo kval. | vs. Meiting Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yile Cheng | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
26.02.18 kval. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Siming Xu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yu Zhang | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 7-62, 0-6 | detalj meča |