Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
21.12.00, 23 Godina
21.12.00, 23 Godina
Anastasia Sukhotina vs. Sofya Treshcheva - Međusobni mečevi
27.01.18 | 1. kolo kval. | Sofya Treshcheva | Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Sofya Treshcheva - odustajanje | detalj meča | Antalya | tvrda |
Anastasia Sukhotina form & Sofya Treshcheva form
Anastasia Sukhotina - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.24 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.04.24 2. kolo | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Sofya Treshcheva - Posljednji mečevi
Kazan - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
11.06.18 kval. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 6-74, 7-65 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Kristina Sorokolet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Anastasia Kulikova | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Lizi Morgoshia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-4, 4-0, Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sina Zuger | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 7-67, 6-74 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Dana Kremer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Ponomareva | 3-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 4-6, 5-7 | detalj meča |