MEČ
19.08.18 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Stephanie Wagner | 6-3, 6-2 | Braunschweig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sofya Lansere vs. Stephanie Wagner - Međusobni mečevi
19.08.18 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Stephanie Wagner | 6-3, 6-2 | detalj meča | Braunschweig | zemlja |
Sofya Lansere form & Stephanie Wagner form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Stephanie Wagner - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detalj meča |