INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sofya Lansere vs. Masa Jovanovic - Međusobni mečevi
11.06.18 | kval. | Sofya Lansere | Masa Jovanovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | Hodmezovasarhely | zemlja |
Sofya Lansere form & Masa Jovanovic form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Masa Jovanovic - Posljednji mečevi
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Canberra - zemlja | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Canberra - zemlja | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
05.03.19 kval. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
23.10.18 kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
11.06.18 kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
10.03.18 Polufinale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.18 Četvrtfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - odustajanje | detalj meča |