MEČ
18.09.17 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Liubov Demidova | 6-2, 6-4 | Saint Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.09.00, 23 Godina
24.09.00, 23 Godina
Sofya Lansere vs. Liubov Demidova - Međusobni mečevi
18.09.17 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Liubov Demidova | 6-2, 6-4 | detalj meča | Saint Petersburg | dvorana |
Sofya Lansere form & Liubov Demidova form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Liubov Demidova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 kval. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detalj meča |