MEČ
18.09.17 | 2. kolo kval. | Sofya Lansere | Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | Saint Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sofya Lansere vs. Emily Webley-Smith - Međusobni mečevi
18.09.17 | 2. kolo kval. | Sofya Lansere | Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | Saint Petersburg | dvorana |
Sofya Lansere form & Emily Webley-Smith form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-2, 6-0 | detalj meča |