INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Kruzhkova vs. Sofya Lansere - Međusobni mečevi
17.08.17 | 2. kolo | Sofya Lansere | Daria Kruzhkova | 6-3, 7-5 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Daria Kruzhkova form & Sofya Lansere form
Daria Kruzhkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - odustajanje | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
02.11.19 Polufinale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča |
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |