MEČ
18.09.17 | kval. | Sofya Lansere | Akgul Amanmuradova | 7-68, 3-6, 6-2 | Saint Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sofya Lansere vs. Akgul Amanmuradova - Međusobni mečevi
18.09.17 | kval. | Sofya Lansere | Akgul Amanmuradova | 7-68, 3-6, 6-2 | detalj meča | Saint Petersburg | dvorana |
Sofya Lansere form & Akgul Amanmuradova form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Akgul Amanmuradova - Posljednji mečevi
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
23.02.21 kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - tvrda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
09.02.20 kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | detalj meča |