MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Sofiya Chekhlystova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Estonia
21.02.02, 22 Godina
21.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Sofiya Chekhlystova vs. Olga Terletska - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Sofiya Chekhlystova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Sofiya Chekhlystova form & Olga Terletska form
Sofiya Chekhlystova - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-75, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Maja Radenkovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 4-0, Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Himari Sato | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Peppi Ramstedt | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Olga Terletska - Posljednji mečevi
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.09.18 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - odustajanje | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - odustajanje | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detalj meča |