MEČ
26.08.19 | kval. | Constanze Stepan | Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | W25 Almaty | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Constanze Stepan | Sofia Vaynberg | |
1. servis % | 32/57 (56%) | 41/64 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/32 (56%) | 19/41 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/25 (36%) | 7/23 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/64 (59%) | 30/57 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Constanze Stepan | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Constanze Stepan | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Sofia Vaynberg | |
Constanze Stepan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Sofia Vaynberg | |
0-0 | ||
Constanze Stepan | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Sofia Vaynberg | |
0-0 | ||
Constanze Stepan | 3-5 | |
4-5 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Constanze Stepan | 5-5 | |
0-0, 15-30 | ||
5-6 | Sofia Vaynberg | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Constanze Stepan | 0-0 | |
Constanze Stepan | 1-0 | |
0-0, 40-0, 30-30 | ||
Constanze Stepan | 2-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 30-30 | ||
5-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0 | ||
10-8 |
Germany
26.11.97, 26 Godina
26.11.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
19.10.91, 32 Godina
19.10.91, 32 Godina
Constanze Stepan vs. Sofia Vaynberg - Međusobni mečevi
26.08.19 | kval. | Constanze Stepan | Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | W25 Almaty | tvrda |
04.06.18 | 1. kolo | Sofia Vaynberg | Constanze Stepan | 7-5, 0-6, 6-1 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Constanze Stepan form & Sofia Vaynberg form
Constanze Stepan - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.02.18 kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča |
Sofia Vaynberg - Posljednji mečevi
W25 Almaty - zemlja | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detalj meča |