Georgia
12.01.89, 35 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
India
17.01.95, 29 Godina
United Kingdom
14.07.84, 39 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
India
09.02.00, 24 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Sai Chamarthi/Sathwika Sama - Međusobni mečevi
28.01.19 | 1. kolo | Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | Sai Chamarthi/Sathwika Sama | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Jodhpur | tvrda |
Sofia Shapatava form & Sai Chamarthi form
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih |
15.03.24 Polufinale | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya/Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-4, 10-1 | | detalj meča |
13.03.24 1. kolo | vs. Julie Adele Bedard/Emily Meng | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
W35 Solarino - tepih |
07.03.24 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka/Chia Yi Tsao | 3-6, 6-77 | | detalj meča |
05.03.24 1. kolo | vs. Mariya Kostyuk/Katrina Scott | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
W35 Antalya - zemlja |
23.02.24 Polufinale | vs. Martha Matoula/Dimitra Pavlou | 6-2, 6-76, 7-10 | | detalj meča |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova/Anastasiya Soboleva | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
20.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu/Ena Kajevic | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
W35 Antalya - zemlja |
17.02.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio/Tara Wurth | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
16.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova/Tereza Kucerova | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
W35 Antalya - zemlja |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva/Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | | detalj meča |
W35 Naples - zemlja |
17.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo/Anna Sinclair Rogers | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W25 Solarino - tepih |
17.11.23 Finale | vs. Angelica Moratelli/Lisa Pigato | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
16.11.23 Polufinale | vs. Samira De Stefano/Virginia Ferrara | 5-7, 6-1, 10-6 | | detalj meča |
15.11.23 Četvrtfinale | vs. Ayumi Koshiishi/Sara Milanese | 6-4, 7-5 | | detalj meča |
W25 Solarino - tepih |
08.11.23 Četvrtfinale | vs. Linda Klimovicova/Julie Struplova | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
W25 Solarino - tepih |
03.11.23 Polufinale | vs. Jessie Aney/Lena Papadakis | 7-64, 6-71, 4-10 | | detalj meča |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini/Laura Hietaranta | 7-5, 6-2 | | detalj meča |
W60 Prague - zemlja |
31.08.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | | detalj meča |
30.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova/Julie Pastikova | 2-6, 7-5, 11-9 | | detalj meča |
W60 Prerov - zemlja |
24.08.23 1. kolo | vs. Pia Lovric/Adrienn Nagy | 6-3, 4-6, 4-10 | | detalj meča |
W25 Erwitte - zemlja |
15.08.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura/Manon Leonard | 1-6, 4-6 | | detalj meča |
W60 Andrezieux - dvorana |
24.01.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy/Lucie Wargnier | 6-2, 6-73, 6-10 | | detalj meča |
W40 Tallinn - dvorana |
17.01.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova/Viktoria Hruncakova | 1-6, 6-2, 7-10 | | detalj meča |
W40 Tallinn - dvorana |
10.01.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz/Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-10 | | detalj meča |
W25 Sozopol - tvrda |
11.10.22 1. kolo | vs. Dea Herdzelas/Laura Hietaranta | 1-6, 6-3, 7-10 | | detalj meča |
W25 Sozopol - tvrda |
07.10.22 Polufinale | vs. Irina Khromacheva/Elena Malygina | 6-4, 3-6, 6-10 | | detalj meča |
06.10.22 Četvrtfinale | vs. Gergana Topalova/Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-5 | | detalj meča |
04.10.22 1. kolo | vs. Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan | 6-3, 7-5 | | detalj meča |
W25 Sharm - tvrda |
10.02.22 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi/Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
Sai Chamarthi/Sathwika Sama - Posljednji mečevi