Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca

Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca - Antalya - usporedba

MEČ

08.01.18ČetvrtfinaleSofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva Oana Gavrila/Andreea Rosca 6-0, 4-6, 10-7 Turkey Antalya zemlja

STATISTIKE MEČA

10-7

Sofia Shapatava
Georgia
12.01.89, 31 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Romania
19.04.98, 22 Godina







Oana Gavrila
Anastasiya Vasylyeva
Ukraine
18.01.92, 28 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Romania
20.03.99, 21 Godina




Andreea Rosca
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca - Međusobni mečevi

08.01.18ČetvrtfinaleSofia Shapatava/Anastasiya VasylyevaOana Gavrila/Andreea Rosca6-0, 4-6, 10-7 detalj mečaTurkey Antalya zemlja

Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva - Posljednji mečevi

Italy Santa Margherita - zemlja
19.03.18
Četvrtfinale
vs. Ekaterine Gorgodze/Pemra Ozgen2-6, 7-5, 10-3 pobjedadetalj meča
19.03.18
Finale
vs. Chantal Skamlova/Eva Wacanno1-6, 7-5, 6-10 porazdetalj meča
19.03.18
Polufinale
vs. Maria Herazo Gonzalez/Aymet Uzcategui6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
19.03.18
1. kolo
vs. Tessah Andrianjafitrimo/Fiona Ferro4-1, Tessah Andrianjafitrimo/Fiona Ferro - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey Antalya - zemlja
15.01.18
1. kolo
vs. Anna Makhorkina/Nika Shytkouskaya0-1, - Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey Antalya - zemlja
08.01.18
Polufinale
vs. Alena Fomina/Doga Selen Takunyaci6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
08.01.18
Finale
vs. Ipek Oz/Ksenia Palkina5-7, 6-0, 13-11 pobjedadetalj meča
08.01.18
Četvrtfinale
vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca6-0, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
France Saint Malo - zemlja
18.09.17
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Ganna Poznikhirenko5-7, 6-2, 1-10 porazdetalj meča
Turkey Artvin - tvrda
21.08.17
Četvrtfinale
vs. Elitsa Kostova/Yana Sizikova5-7, 0-6 porazdetalj meča
21.08.17
1. kolo
vs. Emma Laine/Kotomi Takahata6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey Istanbul - tvrda
11.04.16
Četvrtfinale
vs. Nigina Abduraimova/Barbora Stefkova6-75, 2-6 porazdetalj meča
11.04.16
1. kolo
vs. Cornelia Lister/Ankita Raina6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
France Nantes - dvorana
02.11.15
Četvrtfinale
vs. Polina Monova/Jil Teichmann3-6, 3-6 porazdetalj meča
France Poitiers - dvorana
26.10.15
Četvrtfinale
vs. Valeriya Solovyeva/Maryna Zanevska2-6, 5-7 porazdetalj meča
26.10.15
1. kolo
vs. Lenka Kuncikova/Karolina Stuchla7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
France Joue Les - dvorana
19.10.15
Polufinale
vs. Viktorija Golubic/Alice Matteucci5-7, 7-5, 4-10 porazdetalj meča
19.10.15
1. kolo
vs. Michaela Honcova/Rebecca Sramkova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
19.10.15
Četvrtfinale
vs. Tatiana Bua/Georgina Garcia-Perez7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Bulgaria Dobrich - zemlja
14.09.15
Finale
vs. Elitsa Kostova/Katerina Kramperova6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
14.09.15
1. kolo
vs. Hristina Dyankova/Magdalena Radkova6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
14.09.15
Četvrtfinale
vs. Daiana Negreanu/Viktoriya Tomova6-2, 6-74, 10-4 pobjedadetalj meča
14.09.15
Polufinale
vs. Julieta Estable/Ana Victoria Gobbi Monllau6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sofia - zemlja
07.09.15
Četvrtfinale
vs. Cristina Adamescu/Oana Georgeta Simion6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
07.09.15
Polufinale
vs. Aliona Bolsova/Andrea Gamiz4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
07.09.15
Finale
vs. Elitsa Kostova/Katerina Kramperova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
07.09.15
1. kolo
vs. Huliya Esen/Lutfiye Esen6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Turkey Bursa - zemlja
06.07.15
Četvrtfinale
vs. Irina Maria Bara/Mihaela Buzarnescu7-63, 0-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.07.15
Polufinale
vs. Dea Herdzelas/Adrijana Lekaj6-2, 5-7, 10-4 pobjedadetalj meča
06.07.15
Finale
vs. Marina Melnikova/Laura Pous-Tio4-6, 4-6 porazdetalj meča

Oana Gavrila/Andreea Rosca - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
29.02.20
Finale
vs. Miriam Kolodziejova/Chantal Skamlova6-3, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
28.02.20
Polufinale
vs. Alba Carrillo Marin/Corinna Dentoni4-6, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Gabriela Duca/Laura Svatikova6-3, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Yarden Akler/Laetitia Pulchartova6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Hungary W25 Kaposvar - zemlja
23.09.19
Polufinale
vs. Dalma Galfi/Adrienn Nagy2-6, 6-4, 5-10 porazdetalj meča
23.09.19
Četvrtfinale
vs. Mariam Dalakishvili/Lina Gjorcheska7-68, 6-3 pobjedadetalj meča
Romania W25 Arad - zemlja
16.09.19
Polufinale
vs. Conny Perrin/Valeriya Strakhova4-6, 6-0, 10-2 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo
vs. Alessia Beatrice Ciuca/Andreea Velcea4-6, 6-0, 10-6 pobjedadetalj meča
16.09.19
Finale
vs. Basak Eraydin/Andreea Mitu0-6, 1-6 porazdetalj meča
16.09.19
Četvrtfinale
vs. Anastasiya Komardina/Ana Sofia Sanchez6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania W15 Focsani - zemlja
09.09.19
Polufinale
vs. Ioana Gaspar/Andreea Prisacariu6-1, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
09.09.19
Finale
vs. Andreea Mitu/Gabriela Nicole Tatarus1-6, 6-2, 10-4 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo
vs. Jovana Gvozdenovic/Sara Gvozdenovic6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
09.09.19
Četvrtfinale
vs. Gebriela Mihaylova/Victoria Mikhaylova6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey Antalya - zemlja
15.01.18
Finale
vs. Ipek Oz/Ekaterina Vishnevskaya6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
15.01.18
1. kolo
vs. Eva Lys/Lisa Matviyenko6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
15.01.18
Četvrtfinale
vs. Chisa Hosonuma/Chihiro Takayama7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
15.01.18
Polufinale
vs. Anna Makhorkina/Nika Shytkouskaya6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey Antalya - zemlja
08.01.18
Četvrtfinale
vs. Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva0-6, 6-4, 7-10 porazdetalj meča
08.01.18
1. kolo
vs. Anastasiya Khrustaleva/Amarissa Kiara Toth6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia Hammamet - zemlja
27.03.17
1. kolo
vs. Charlotte Roemer/Isabelle Wallace4-6, 1-6 porazdetalj meča
Tunisia Hammamet - zemlja
20.03.17
1. kolo
vs. Sara Marcionni/Francesca Sella6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
20.03.17
Četvrtfinale
vs. Margarita Lazareva/Maria Marfutina4-6, 1-6 porazdetalj meča
Bulgaria Sozopol - tvrda
03.10.16
Finale
vs. Katerina Kramperova/Angelina Zhuravleva6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
03.10.16
1. kolo
vs. Tara Damnjanovic/Ilay Yoruk6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
03.10.16
Četvrtfinale
vs. Huliya Esen/Lutfiye Esen6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
03.10.16
Polufinale
vs. Luisa Marie Huber/Dasha Ivanova6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sozopol - tvrda
26.09.16
1. kolo
vs. Alena Fomina/Doga Selen Takunyaci4-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania Targu Jiu - zemlja
27.07.15
Polufinale
vs. Raluca Ciufrila/Ioana Loredana Rosca6-74, 3-6 porazdetalj meča
27.07.15
1. kolo
vs. Sara Cakarevic/Bojana Marinkovic6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
<