Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
06.04.01, 22 Godina
06.04.01, 22 Godina
Sofia Sewing vs. Sabina Dadaciu - Međusobni mečevi
17.01.20 | Četvrtfinale | Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
25.07.16 | 2. kolo kval. | Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | 4-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | Austin | tvrda |
Sofia Sewing form & Sabina Dadaciu form
Sofia Sewing - Posljednji mečevi
W80 Macon - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - odustajanje | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
26.06.23 kval. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Sabina Dadaciu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detalj meča |