Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Viktoriya Kanapatskaya vs. Sofia Dmitrieva - Međusobni mečevi
26.11.18 | kval. | Sofia Dmitrieva | Viktoriya Kanapatskaya | 6-4, 7-63 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Viktoriya Kanapatskaya form & Sofia Dmitrieva form
Viktoriya Kanapatskaya - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |