MEČ
06.08.19 | 1. kolo | Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | W15 Nairobi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
1. servis % | 25/41 (61%) | 23/46 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/16 (81%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/46 (57%) | 10/41 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sofia Dmitrieva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Dmitrieva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sofia Dmitrieva vs. Sravya Shivani Chilakalapudi - Međusobni mečevi
06.08.19 | 1. kolo | Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Nairobi | tvrda |
Sofia Dmitrieva form & Sravya Shivani Chilakalapudi form
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Sravya Shivani Chilakalapudi - Posljednji mečevi
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
30.12.22 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča |