MEČ
18.07.18 | 2. kolo | Sofia Dmitrieva | Anna Ureke | 6-4, 6-2 | Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sofia Dmitrieva | Anna Ureke | |
1. servis % | 41/58 (71%) | 31/57 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/41 (51%) | 13/31 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/17 (29%) | 6/26 (23%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/57 (67%) | 32/58 (55%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 12 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sofia Dmitrieva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Sofia Dmitrieva | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 5-2 | |
6-2 |
Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sofia Dmitrieva vs. Anna Ureke - Međusobni mečevi
18.07.18 | 2. kolo | Sofia Dmitrieva | Anna Ureke | 6-4, 6-2 | detalj meča | Parnu | zemlja |
Sofia Dmitrieva form & Anna Ureke form
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |