Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
16.09.96, 27 Godina
16.09.96, 27 Godina
So-Ra Lee vs. Seohyeon Kim - Međusobni mečevi
21.05.19 | kval. | So-Ra Lee | Seohyeon Kim | 6-0, 6-3 | detalj meča | W25 Goyang | tvrda |
So-Ra Lee form & Seohyeon Kim form
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Seohyeon Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jae Young Jo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Su Yeon Chun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katherine Ip | 6-2, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Su Yeon Chun | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Rise Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Sun Young Choi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 4-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | - Seohyeon Kim - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
13.10.14 kval. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 1-6 | detalj meča |