INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
So-Ra Lee vs. I-Hsuan Cho - Međusobni mečevi
28.08.19 | 2. kolo | So-Ra Lee | I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Yeongwol | tvrda |
So-Ra Lee form & I-Hsuan Cho form
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |
I-Hsuan Cho - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | detalj meča |