MEČ
07.09.18 | Četvrtfinale | So-Ra Lee | Dayeon Back | 6-3, 6-3 | Yeongwol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
So-Ra Lee | Dayeon Back | |
1. servis % | 24/47 (51%) | 45/64 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/24 (71%) | 18/45 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 4/4 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/64 (61%) | 21/47 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
So-Ra Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
So-Ra Lee | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
So-Ra Lee | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
So-Ra Lee | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
So-Ra Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
So-Ra Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
So-Ra Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
So-Ra Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
So-Ra Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
So-Ra Lee vs. Dayeon Back - Međusobni mečevi
07.09.18 | Četvrtfinale | So-Ra Lee | Dayeon Back | 6-3, 6-3 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
So-Ra Lee form & Dayeon Back form
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Dayeon Back - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detalj meča |