MEČ
13.06.17 | 1. kolo | So Hee Jung | Yujin Ahn | 0-6, 6-2, 7-66 | Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
So Hee Jung | Yujin Ahn | |
1. servis % | 64/103 (62%) | 56/94 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/64 (52%) | 36/56 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/39 (51%) | 15/38 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 7/15 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/94 (46%) | 50/103 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/197 (49%) | 101/197 (51%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 8 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Republic of Korea
17.04.94, 29 Godina
17.04.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
So Hee Jung vs. Yujin Ahn - Međusobni mečevi
13.06.17 | 1. kolo | So Hee Jung | Yujin Ahn | 0-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
So Hee Jung form & Yujin Ahn form
So Hee Jung - Posljednji mečevi
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 7-63, 1-6, 0-3, - So Hee Jung - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | - | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 1-6, 0-1, - So Hee Jung - odustajanje | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Yanni Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 2-6, - So Hee Jung - odustajanje | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
13.06.17 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 0-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sinhee Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
31.05.17 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ji Yun Yun | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Dabin Oh | 6-4, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sinhee Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Mijung Kang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Ji Yeon So | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sinhee Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Yujin Ahn - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detalj meča |