China
17.01.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Indonesia
01.01.91, 33 Godina
China
29.11.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Indonesia
14.04.90, 33 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Siqi Cao/Wushuang Zheng vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - Međusobni mečevi
31.10.16 | 1. kolo | Siqi Cao/Wushuang Zheng | Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-4, 7-64 | detalj meča | Chenzhou | tvrda |
Siqi Cao form & Beatrice Gumulya form
Siqi Cao/Wushuang Zheng - Posljednji mečevi
W25 Hong - tvrda |
01.01.20 1. kolo | vs. Erina Hayashi/Kanako Morisaki | 1-6, 5-7 | | detalj meča |
W25 Huangshan - tvrda |
12.08.19 Četvrtfinale | vs. Su Jeong Jang/Na-Ri Kim | 3-6, 5-7 | | detalj meča |
12.08.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao/Wanning Zhu | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
W60 Shenzhen - tvrda |
11.03.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Dan Ni Wang | 1-6, 6-75 | | detalj meča |
W15 Nanchang - zemlja |
18.02.19 Polufinale | vs. Pei-Chi Lee/Ying Zhang | 7-5, 6-4 | | detalj meča |
18.02.19 Finale | vs. Eudice Wong Chong/Dabin Kim | 7-5, 7-64 | | detalj meča |
18.02.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo/Yidi Yang | 6-3, 7-5 | | detalj meča |
18.02.19 Četvrtfinale | vs. Si Qi Liu/Natasha Palha | 6-1, 6-3 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
28.01.19 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa/Ani Vangelova | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
28.01.19 Polufinale | vs. Kanako Morisaki/Ayaka Okuno | 5-7, 2-6 | | detalj meča |
28.01.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux/Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
Castellon - zemlja |
28.11.16 Četvrtfinale | vs. Silvia Bordes Caselles/Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
28.11.16 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez/Melanie Stokke | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez/Melanie Stokke/Jessy Rompies - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
Chenzhou - tvrda |
31.10.16 Četvrtfinale | vs. Ching-Wen Hsu/Pei-Chi Lee | 6-4, 5-7, 7-10 | | detalj meča |
31.10.16 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-4, 7-64 | | detalj meča |
Hong Kong - tvrda |
18.07.16 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Alana Parnaby | 1-6, 6-2, 8-10 | | detalj meča |
Nanjing - tvrda |
29.02.16 1. kolo | vs. Chaoyi Chen/Yuenu Li | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
29.02.16 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee/Ying Zhang | 1-6, 3-6 | | detalj meča |
Jiangmen - tvrda |
09.03.15 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi/Na-Ri Kim | 5-7, 1-6 | | detalj meča |
09.03.15 1. kolo | vs. Yuqi Sheng/Yukun Zhang | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - Posljednji mečevi
Seoul - tvrda |
09.10.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-1, 4-10 | | detalj meča |
W100 Tokyo - tvrda |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Xiyu Wang/Yue Yuan | 4-6, 7-62, 6-10 | | detalj meča |
06.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa | 7-61, 6-4 | | detalj meča |
W25 Jakarta - tvrda |
24.03.23 Polufinale | vs. Yexin Ma/Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
23.03.23 Četvrtfinale | vs. Min Liu/Deria Nur Haliza | 6-1, 6-2 | | detalj meča |
22.03.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi/Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 5-7, 10-7 | | detalj meča |
W60 Astana - dvorana |
07.03.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere/Bibiane Schoofs | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
Billie Jean - zemlja |
15.04.22 | vs. Yue Yuan/Lin Zhu | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
13.04.22 | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
12.04.22 | vs. Dabin Kim/Sohyun Park | 4-6, 6-1, 6-79 | | detalj meča |
W60 Canberra - zemlja |
31.03.22 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez/Alana Parnaby | 1-6, 0-6 | | detalj meča |
29.03.22 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic/Olivia Gadecki | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
W60 Canberra - zemlja |
25.03.22 Polufinale | vs. Na-Lae Han/Su Jeong Jang | 6-3, 3-6, 6-10 | | detalj meča |
24.03.22 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi/Kyoka Okamura | 7-62, 6-0 | | detalj meča |
22.03.22 1. kolo | vs. Kayla Day/Sachia Vickery | 7-5, 7-66 | | detalj meča |
Sydney - tvrda |
11.01.22 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
W60+H Santiago - zemlja |
11.11.21 Polufinale | vs. Arianne Hartono/Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
10.11.21 Četvrtfinale | vs. Fernanda Labrana/Ivania Martinich | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
09.11.21 1. kolo | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez/Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
Midland - dvorana |
01.11.21 1. kolo | vs. Marie Benoit/Jia-Jing Lu | 4-6, 6-3, 7-10 | | detalj meča |
W25 Pelham - zemlja |
21.05.21 Polufinale | vs. Erina Hayashi/Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
20.05.21 Četvrtfinale | vs. Ulrikke Eikeri/Marine Partaud | Ulrikke Eikeri/Marine Partaud - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
19.05.21 1. kolo | vs. Ayaka Okuno/Katherine Sebov | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
W100 Bonita - zemlja |
12.05.21 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik/Katie Volynets | 6-4, 4-6, 11-13 | | detalj meča |
W100 Charleston - zemlja |
05.05.21 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic/Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W60 Charlottesville - zemlja |
30.04.21 1. kolo | vs. Allie Kiick/Sachia Vickery | 4-6, 6-4, 8-10 | | detalj meča |
Istanbul - zemlja |
21.04.21 1. kolo | vs. Nao Hibino/Makoto Ninomiya | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
Charleston - zemlja |
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Hailey Baptiste/Caty McNally | 0-6, 0-6 | | detalj meča |
13.04.21 1. kolo | vs. Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria | 7-62, 3-6, 12-10 | | detalj meča |
Bogota - zemlja |
05.04.21 1. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam | 6-74, 4-6 | | detalj meča |