MEČ
06.12.16 | 1. kolo | Siqi Cao | Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-4 | Nules | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Siqi Cao | Denise-Antonela Stoica | |
1. servis % | 54/77 (70%) | 33/59 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/54 (57%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 6/26 (23%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/59 (61%) | 37/77 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
10.03.00, 24 Godina
10.03.00, 24 Godina
Siqi Cao vs. Denise-Antonela Stoica - Međusobni mečevi
06.12.16 | 1. kolo | Siqi Cao | Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-4 | detalj meča | Nules | zemlja |
Siqi Cao form & Denise-Antonela Stoica form
Siqi Cao - Posljednji mečevi
W25 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - odustajanje | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hengyang - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Shenzhen - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Denise-Antonela Stoica - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
14.07.18 Polufinale | vs. Anna Turati | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
29.06.18 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Danai Petroula | 3-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.05.18 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Maria Zotova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
27.03.18 kval. | vs. Alice Zapolla | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.03.18 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 1-0, Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča |