INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Sinja Kraus - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Sinja Kraus | Ilay Yoruk | 6-2, 7-63 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ilay Yoruk form & Sinja Kraus form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Sinja Kraus - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča |