MEČ
01.07.20 | 1. kolo | Sinja Kraus | Anna Gross | 7-5, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
0-1 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 0-4 | |
1-4 | Anna Gross | |
0-0, 0-30 | ||
Sinja Kraus | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Anna Gross | |
0-0, 15-0 | ||
Sinja Kraus | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Anna Gross | |
0-0, 30-0 | ||
Sinja Kraus | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-0 | Anna Gross | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Sinja Kraus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
3-0 | Anna Gross | |
0-0, 30-0 | ||
Sinja Kraus | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Sinja Kraus | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
10.03.02, 22 Godina
10.03.02, 22 Godina
Sinja Kraus vs. Anna Gross - Međusobni mečevi
01.07.20 | 1. kolo | Sinja Kraus | Anna Gross | 7-5, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Sinja Kraus form & Anna Gross form
Sinja Kraus - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - odustajanje | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Anna Gross - Posljednji mečevi
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W60 Poertschach - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | detalj meča |