Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
25.12.01, 22 Godina
25.12.01, 22 Godina
Sinead Lohan vs. Margaux Komano - Međusobni mečevi
26.10.20 | 2. kolo kval. | Sinead Lohan | Margaux Komano | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Platja | zemlja |
Sinead Lohan form & Margaux Komano form
Sinead Lohan - Posljednji mečevi
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Joana Indio | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
17.08.20 kval. | vs. Salma Djoubri | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Madalena Marques | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Marta Custic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Monica Cappelletti | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 1-2, - Sinead Lohan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.12.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 5-0, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yarden Akler | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Margaux Komano - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | detalj meča |