INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sinead Lohan vs. Arlinda Rushiti - Međusobni mečevi
20.06.16 | kval. | Sinead Lohan | Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | Cantanhede | tepih |
Sinead Lohan form & Arlinda Rushiti form
Sinead Lohan - Posljednji mečevi
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Joana Indio | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
17.08.20 kval. | vs. Salma Djoubri | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Madalena Marques | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Marta Custic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Monica Cappelletti | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 1-2, - Sinead Lohan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.12.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 5-0, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yarden Akler | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča |