MEČ
22.03.19 | Četvrtfinale | Simona Waltert | Anna Kubareva | 6-1, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Simona Waltert | Anna Kubareva | |
1. servis % | 49/62 (79%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/49 (61%) | 12/31 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 13/24 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/55 (55%) | 25/62 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Simona Waltert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Simona Waltert vs. Anna Kubareva - Međusobni mečevi
22.03.19 | Četvrtfinale | Simona Waltert | Anna Kubareva | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Simona Waltert form & Anna Kubareva form
Simona Waltert - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detalj meča |
Anna Kubareva - Posljednji mečevi
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - odustajanje | detalj meča |