MEČ
24.06.18 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Rozalina Youseva | 7-66, 6-1 | Curtea De | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
23.01.01, 23 Godina
23.01.01, 23 Godina
Simona Ogescu vs. Rozalina Youseva - Međusobni mečevi
24.06.18 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Rozalina Youseva | 7-66, 6-1 | detalj meča | Curtea De | zemlja |
Simona Ogescu form & Rozalina Youseva form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Rozalina Youseva - Posljednji mečevi
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.03.18 kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Athanasia Zachopoulou | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
19.03.18 kval. | vs. Marlies Szupper | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Ivon Mihaleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Tara Damnjanovic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča |