India
01.07.01, 22 Godina
01.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
29.04.93, 30 Godina
29.04.93, 30 Godina
Annika Kannan vs. Silvia Tumova - Međusobni mečevi
12.05.18 | 1. kolo kval. | Silvia Tumova | Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Annika Kannan form & Silvia Tumova form
Annika Kannan - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Silvia Tumova - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Timea Pavlickova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.18 kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Manuella Lisa Nyonda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Jennifer Wacker | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Troy - tvrda | ||||
08.10.12 1. kolo kval. | vs. Jelena Pandzic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Piestany - zemlja | ||||
06.08.12 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlachova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
30.07.12 1. kolo kval. | vs. Lina Lileikite | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Zsofia Miko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.07.12 kval. | vs. Martina Frantova | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.07.12 1. kolo | vs. Diana Sumova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Tereza Hejlova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Iren Kotseva | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.11 2. kolo kval. | vs. Tereza Hejlova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
11.07.11 1. kolo kval. | vs. Xenia Knoll | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca - zemlja | ||||
07.02.11 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
07.02.11 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - zemlja | ||||
31.01.11 1. kolo kval. | vs. Mariami Skhirtladze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.01.11 kval. | vs. Sophie Blom | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča |