Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.12.96, 27 Godina
10.12.96, 27 Godina
Silvia Njiric vs. Elina Vikhryanova - Međusobni mečevi
05.08.18 | 2. kolo kval. | Silvia Njiric | Elina Vikhryanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | Warsaw | zemlja |
Silvia Njiric form & Elina Vikhryanova form
Silvia Njiric - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Elina Vikhryanova - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - odustajanje | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča |