INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denisa Hindova vs. Silvia Njiric - Međusobni mečevi
27.10.18 | Polufinale | Silvia Njiric | Denisa Hindova | 7-5, 6-0 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Denisa Hindova form & Silvia Njiric form
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Silvia Njiric - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detalj meča |