MEČ
15.01.20 | 1. kolo | Silvia Njiric | Anna Ureke | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Silvia Njiric | Anna Ureke | |
1. servis % | 27/44 (61%) | 23/30 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/27 (70%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 5/7 (71%) |
Osvojene break-lopte | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/30 (43%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 41/74 (55%) | 33/74 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Silvia Njiric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Silvia Njiric | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Silvia Njiric | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Silvia Njiric | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Silvia Njiric | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Silvia Njiric | 5-4 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Silvia Njiric vs. Anna Ureke - Međusobni mečevi
15.01.20 | 1. kolo | Silvia Njiric | Anna Ureke | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Silvia Njiric form & Anna Ureke form
Silvia Njiric - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |