MEČ
10.06.19 | 1. kolo kval. | Sihyeong Cho | Yu Shan | 5-7, 7-5, 10-8 | W15 Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sihyeong Cho | Yu Shan | |
1. servis % | 53/92 (58%) | 51/90 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/53 (62%) | 32/51 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/39 (44%) | 17/39 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/90 (46%) | 42/92 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/182 (50%) | 91/182 (50%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sihyeong Cho | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yu Shan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sihyeong Cho | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sihyeong Cho | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sihyeong Cho | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sihyeong Cho | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Yu Shan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sihyeong Cho | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Sihyeong Cho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sihyeong Cho | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sihyeong Cho | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sihyeong Cho | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sihyeong Cho | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Yu Shan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sihyeong Cho | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Yu Shan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Sihyeong Cho | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 6-8, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Republic of Korea
17.05.02, 21 Godina
17.05.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
15.02.00, 24 Godina
10958 $
15.02.00, 24 Godina
10958 $
Sihyeong Cho vs. Yu Shan - Međusobni mečevi
10.06.19 | 1. kolo kval. | Sihyeong Cho | Yu Shan | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | W15 Gimcheon | tvrda |
Sihyeong Cho form & Yu Shan form
Sihyeong Cho - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Hyojung Yea | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Yu Shan - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detalj meča |