INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yana Morderger vs. Shuyue Ma - Međusobni mečevi
10.09.18 | kval. | Shuyue Ma | Yana Morderger | 6-4, 6-4 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Yana Morderger form & Shuyue Ma form
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Shuyue Ma - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |